Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Mersin Kerebici ve Adilcevaz Bastonu Coğrafi İşaret Başvuruları 3 Aralık 2018 tarih ve 42 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

TÜRKPATENT ile Ticaret Bakanlığı Arasında İşbirliği Protokolü

TÜRKPATENT ile Ticaret Bakanlığı arasında, coğrafi işaret ve geleneksel ürün adlarının korunması ve denetimiyle ilgili çalışmaların yürütülmesi amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Devamı

Coğrafi İşaret Tescil Belgesi Takdim Töreni ve Sergisi

23 coğrafi işaret tescil belgesinin takdim edildiği “Coğrafi İşaret Tescil Belgesi Takdim Töreni ve Sergisi” TÜRKPATENT’te gerçekleştirildi.

Devamı

TÜRKPATENT'ten 23 Ürüne 'Coğrafi İşaret' Tescili

TÜRKPATENT Başkanı Habip Asan, "Aralarında Kars balı, Amasya çiçek bamyası ve Bursa siyah incirinin de bulunduğu 23 coğrafi işareti tescilliyoruz." dedi.

Devamı

Konya Hezarfen Teknoloji ve Tasarım İşbirliği Protokolü

Türk Patent ve Marka Kurumu ile Konya Sanayi Odası (KSO) arasında Konya Hezarfen Teknoloji ve Tasarım İşbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında 30 Konyalı sanayi işletmesine marka, patent, faydalı model gibi sınai mülkiyet hakları konusunda bire bir danışmanlık verilecek.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Gorgonzola, Bursa Şeftalisi Coğrafi İşaret Başvuruları 15 Kasım 2018 tarih ve 41 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

Çarşamba Seminerleri...

Fikri Mülkiyet Akademisi altında faaliyet göstermekte olan Sınai Mülkiyet Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Çarşamba Seminerlerinin üçüncüsü, “Çalışan Buluşları, Yükseköğretim Kurumlarında Gerçekleştirilen Buluşlar ve Kamu Destekli Projelerde Ortaya Çıkan Buluşlar” konulu seminer, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN ’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Aksaray Tulum Kebabı Coğrafi İşaret Başvurusu 1 Kasım 2018 tarih ve 40 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

9. YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı

Türk Patent ve Marka Kurumu’nun başlatıldığı günden bu yana desteklediği YÖREX - Yöresel Ürünler Fuarı’nın dokuzuncusu 24-28 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştiriliyor.

Devamı

TÜRKPATENT Başkanı ASAN, Kanal B'ye Konuk Oldu

Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, Kanal B 'de yayınlanan "Günce" programı canlı yayınına konuk oldu.

Devamı
Tümü
 

Türk Patent ve Marka Kurumu Bilgi Sistemi

E-Başvuru ve Hizmetler

Hizmetler

İstatistikler

Elektronik İmzalı Evrak Sorgulama