TÜRKPATENT - Avusturya Patent Ofisi İkili Görüşmesi...

Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı’nın (WIPO) Genel Kurul çalışmaları nedeniyle İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN Başkanlığındaki Türk Heyeti’nin, üye ülkelerin ulusal ofisleri ile ikili temasları ikinci gününde de devam etti. TÜRKPATENT Başkanı ASAN Başkanlığındaki heyet, Avusturya Patent Ofisi Başkanı Sayın Mag. Mari...

Devamı

WIPO 2018 Genel Kurulu Çalışmaları...

TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN ve beraberindeki heyet, İsviçre'nin Cenevre kentinde dün başlayan Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı Genel Kurulu'nda Türkiye'yi temsil ediyor. Genel Kurul çalışmalarına, teşkilata üye 191 ülkenin temsilcilerinin yanı sıra hükümetler arası ve bölgesel kuruluşlar, fikri mülkiyet alanında faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşlarının temsilciler...

Devamı

Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi - TÜRKPATENT İkili Görüşmesi...

Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı’nın (WIPO) 58. Genel Kurul çalışmaları nedeniyle İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN Başkanlığındaki Türk Heyeti aynı zamanda üye ülkelerin ulusal ofisleri ile ikili görüşmeler gerçekleştirecek.

Devamı

İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı Başlıyor...

3. İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF’18) 27-29 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayından gerçekleştirilecektir.

Devamı

TEKNOFEST 'te "Havalı Patentler" Rüzgarı Esecek..

TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN, AA muhabirine yaptığı açıklamada "Milli Teknoloji Hamlesi" hedefleri doğrultusunda 20 Eylül'de kapılarını açacak olan TEKNOFEST 'te Kurumun stant kurarak danışmanlık hizmeti vereceğini söyledi.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Van Otlu Peyniri, Sivas Bıçağı Coğrafi İşaret Başvuruları 17 Eylül 2018 tarih ve 37 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

Amerika Fikri Mülkiyet Hakları Uygulama Birimi Ziyareti

Amerika Fikri Mülkiyet Hakları uygulama birimi Koordinatörü Anca POP başkanlığında bir heyet, Türk Patent ve Marka Kurumuna ziyarette bulundu.

Devamı

Patent, Marka,Tasarım Başvuru, Tescil ve Diğer İşlem Ücretlerinde İndirim

Patent, marka, tasarım başvuru, tescil ve diğer işlem ücretlerine yapılan indirimleri içeren ücret tebliği Resmi Gazete'de yayınlandı.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Hekimhan Cevizi, Milas Tepsi Böreği ve Bursa İpek İpliğiCoğrafi İşaret Başvuruları 15 Ağustos 2018 tarih ve 35 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

Tarım Kredi Kooperatifleri ile İş Birliği Protokolü

TÜRKPATENT ile Tarım Kredi arasında coğrafi işaret ve geleneksel ürün adı farkındalığının artırılması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı

Devamı
Tümü
 

Türk Patent ve Marka Kurumu Bilgi Sistemi

E-Başvuru ve Hizmetler

Hizmetler

İstatistikler

Elektronik İmzalı Evrak Sorgulama