TÜRKPATENT Başkanı ASAN, Kanal B'ye Konuk Oldu

Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, Kanal B 'de yayınlanan "Günce" programı canlı yayınına konuk oldu.

Devamı

Öğrencilerden TÜRKPATENT'e Ziyaret

Anıttepe Ortaokulu, Çankaya TSK Mehmetçik Vakfı Hafize İhsan Payaza Ortaokulu ile Gölbaşı Cemil Yıldırım Ortaokulu 7. ve 8. sınıf öğrencilerinden 280 kişilik bir grup öğretmenleri eşliğinde Türk Patent ve Marka Kurumunu ziyaret etti.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Isparta Gülyağı, Akçadağ Halısı, Çemişgezek Ulukale Dutu Coğrafi İşaret Başvuruları 15 Ekim 2018 tarih ve 39 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Tunceli Sarımsağı, Gölbaşı Sevgi Çiçeği Coğrafi İşaret Başvuruları 01 Ekim 2018 tarih ve 38 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN TRT Radyo 1' de...

TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN, İstanbul TRT Radyo 1’ deki “Dijital Hayat” programı canlı yayınına konuk oldu.

Devamı

3. İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı - ISIF'18

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın himayeleri ile Türk Patent ve Marka Kurumu'nun ev sahipliğinde 27-29 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen 3. İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı'nın (ISIF'18), açılışında konuşan ASAN, buluşların ve patentlerin sadece başvurularının yapılmasının yeterli olmadığını, bunların reel sektöre aktarılması ve katma değer oluşturulması gerektiğini söy...

Devamı

Cenevre'de İkili Görüşmeler...

Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı’nın (WIPO) 58. Genel Kurul çalışmaları nedeniyle İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN Başkanlığındaki Türk Heyeti aynı zamanda üye ülkelerin ulusal ofisleri ile ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

Devamı

WIPO Başkanı Francis GURRY Ziyareti

Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı’nın (WIPO) Genel Kurul çalışmaları nedeniyle İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN, Dünya Ticaret Örgütü Büyükelçimiz Kemal MADENOĞLU ve beraberlerindeki Heyet ile WIPO Başkanı Francis GURRY'yi ziyaret etti.

Devamı

WIPO 2018 Genel Kurulu Çalışmaları...

TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN ve beraberindeki heyet, İsviçre'nin Cenevre kentinde dün başlayan Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı Genel Kurulu'nda Türkiye'yi temsil ediyor. Genel Kurul çalışmalarına, teşkilata üye 191 ülkenin temsilcilerinin yanı sıra hükümetler arası ve bölgesel kuruluşlar, fikri mülkiyet alanında faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşlarının temsilciler...

Devamı

TEKNOFEST 'te "Havalı Patentler" Rüzgarı Esecek..

TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN, AA muhabirine yaptığı açıklamada "Milli Teknoloji Hamlesi" hedefleri doğrultusunda 20 Eylül'de kapılarını açacak olan TEKNOFEST 'te Kurumun stant kurarak danışmanlık hizmeti vereceğini söyledi.

Devamı
Tümü
 

Türk Patent ve Marka Kurumu Bilgi Sistemi

E-Başvuru ve Hizmetler

Hizmetler

İstatistikler

Elektronik İmzalı Evrak Sorgulama