TEKNOFEST 'te "Havalı Patentler" Rüzgarı Esecek..

TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN, AA muhabirine yaptığı açıklamada "Milli Teknoloji Hamlesi" hedefleri doğrultusunda 20 Eylül'de kapılarını açacak olan TEKNOFEST 'te Kurumun stant kurarak danışmanlık hizmeti vereceğini söyledi.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Van Otlu Peyniri, Sivas Bıçağı Coğrafi İşaret Başvuruları 17 Eylül 2018 tarih ve 37 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

Amerika Fikri Mülkiyet Hakları Uygulama Birimi Ziyareti

Amerika Fikri Mülkiyet Hakları uygulama birimi Koordinatörü Anca POP başkanlığında bir heyet, Türk Patent ve Marka Kurumuna ziyarette bulundu.

Devamı

Patent, Marka,Tasarım Başvuru, Tescil ve Diğer İşlem Ücretlerinde İndirim

Patent, marka, tasarım başvuru, tescil ve diğer işlem ücretlerine yapılan indirimleri içeren ücret tebliği Resmi Gazete'de yayınlandı.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Hekimhan Cevizi, Milas Tepsi Böreği ve Bursa İpek İpliğiCoğrafi İşaret Başvuruları 15 Ağustos 2018 tarih ve 35 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

Tarım Kredi Kooperatifleri ile İş Birliği Protokolü

TÜRKPATENT ile Tarım Kredi arasında coğrafi işaret ve geleneksel ürün adı farkındalığının artırılması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı

Devamı

Singapur Fikri Mülkiyet Ofisi Ziyareti

Singapur Fikri Mülkiyet Ofisi Başkanı Daren TANG ve beraberindeki heyet, TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN ve Kurum yetkilileriyle bir araya geldi.

Devamı

Vakfıkebir Ekmeği Coğrafi İşaret Tescil Belgesi Takdim Töreni

Tescil belgesi, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN tarafından Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet BALTA’ya takdim edildi.

Devamı

Türk ve İtalyan Coğrafi İşaretleri "TOPRAĞIN BEREKETİ"

TÜRKPATENT ve İtalya Büyükelçiliği işbirliğiyle oluşturulan Türk ve İtalyan coğrafi işaretleri "TOPRAĞIN BEREKETİ" yayınlandı.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Rize Simidi, Kandıra Bezi, Kastamonu Siyez Bulguru, Amasya Misket Elması, Coğrafi İşaret Başvuruları resmi bültende yayımlandı.

Devamı
Tümü
 

Türk Patent ve Marka Kurumu Bilgi Sistemi

E-Başvuru ve Hizmetler

Hizmetler

İstatistikler

Elektronik İmzalı Evrak Sorgulama